arben-hackeri
  si me ja ndrru emrin startit
 
shkoni kshtu e downloadoni kete linkun: http://www.angusj.com/resourcehacker/ shkoni pra fund ke klikoni Europe (Zip File 541kb) pastaj downloadohet kur te downloadohet klikoni tek programi pastaj atje lart FILE pastaj Open tani hini My computer tani local:C tani windows pastaj Explorer me ikon te Compjuterit pastaj STRING TABLE ti klikon te 37 tani del nje numer 1033 dhe klikon te aj numri qe eshte she ne anen e djathte ku lexon kshtu: "start" ti e ban Prsh "Arben" dhe "Compile Script" dhe pastaj klikoni apet FILE Klikoni save AS dhe e shkruani emrin EXPLORERI.EXE me shkronja te vegjel save Pastaj duhet ta behi prej te regedit-ti shkoni kshtu Start Pastaj RUN dhe e shkruani regedit pastal klikoni HKEY_LOCAL_MACHINE Pastaj SOFTWARE Mas SOFTWARE shkoni MICROSOFT Pastaj klikoni te WINDOWS NT pastaj klikoni te CURRENT VERSION pastaj e gjeni Winlogon dhe klikoni ati dhe ne anen e djathte aty lexon SHELL dhe ti klikon pastaj aty lexon explorer.exe e ti ja ndrron emrin e ban exploreri.exe dhe klikoni ok dhe e hekni ni restart pc dhe e shifni funksionon 100% nga beni beni hackeri aaahahahaComments on this page:
Comment posted by Jantip, 03/18/2020 at 9:19am (UTC):
Side Effects To Amoxicillin <a href=https://apcialisle.com/#>Buy Cialis</a> Comment Les Hommes Peuvent Durer Plus Longtemps <a href=https://apcialisle.com/#>online pharmacy</a> Combivent Without Prescription Drugs

Comment posted by oxvgcfrump, 03/10/2020 at 11:33pm (UTC):
cheap viagra cheap viagra <a href="https://pharm-usa-official.com/#">viagra online </a> viagra pills viagra online bh88апрпhfa

generic viagra viagra pills <a href=https://pharm-usa-official.com/#>viagra online </a> viagra pills generic viagra

Comment posted by StepQuado, 03/10/2020 at 2:24pm (UTC):
Venta Cialis Internet <a href=http://apcialisle.com/#>online pharmacy</a> Viagra 100mg Pills For Sale <a href=http://apcialisle.com/#>Buy Cialis</a> Cephalexin With A Chocolate Malt

Comment posted by MatBleast, 02/04/2020 at 1:42pm (UTC):
Levitra Tab http://cialisir.com - Cialis Viagra On Canadian Pharmacy <a href=http://cialisir.com>Cialis</a> Ciprofloxacin Et Alcool

Comment posted by StevOdorie, 10/19/2019 at 8:00am (UTC):
Acheter Cialis Generique Forum Viagra 500mg Canada <a href=http://xbmeds.com></a> Farmacia Viagra Espana

Comment posted by Jambassurb, 06/19/2017 at 12:24am (UTC):
Pharmists In Canada Cialis <a href=http://buy-cheap-usa.prilipills.com>Buy Cheap Usa</a> Amlodipine Online Pharmacy Generic Bentyl <a href=http://leviprix.com/order-levitra-online.php>Order Levitra Online</a> Propecia Prueba Mauritius Pharmacy Online <a href=http://cialis-online-cs.cial5mg.com>Cialis Online Cs</a> Generic Secure Ordering Zentel Website Shipped Ups Wells Cialis Canada No Prescription <a href=http://cheapest-viagra-online.via100mg.com>Cheapest Viagra Online</a> Alli In Stock Uk Cialis 20 Mg Sale <a href=http://cialcheap.com/tadalafil.php>Tadalafil</a> Progynova Effexor Online Order <a href=http://online-viagra.via100mg.com>Online Viagra</a> Where To Order Real Isotretinoin Drugs On Line

Comment posted by PhyllisSnict, 04/26/2017 at 4:32pm (UTC):
wh0cd977239 <a href=http://cialisonline2017.com/>cialis online</a>Add comment to this page:
Your Name:
Your website URL:
Your Message: