arben-hackeri
  Si Mi Qel Ka sat dush msn
 
nese ju pengon se spo mujtna mi qel ka 3 apo 4 apo me shum msn shkoni kshtu: ShkojmŽ START ,Pastaj RUN dhe ne RUN e ShenojmŽ regedit pastaj shkojmŽ HKEY_LOCAL_MACHINE e trusim dy her me maus pastaj SOFTWARE pastaj mbas SOWTWAr-it e trusim MICROSOFT pastaj e gjen ku shkrun windows live pastaj e trus messenger dhe ne te djathte e ban sikur kur ta qelsh ni folder shkoni me maus te djathtŽ pastaj e qelni ni value me maus te djathtŽ new dhe DWORD Value klikoni pastaj emrin ja lini kshtu: MULTIPLEINSTANCES pastaj klikon aty dhe value eshte 0 por ti e BŽn 1 dhe ok IKS klikon dhe e shikon Ide Nga arben hackeri........Comments on this page:
Comment posted by JudithWhike, 04/23/2017 at 5:05pm (UTC):
wh0cd487395 <a href=http://sildenafilcitrate2017.com/>sildenafil citrate</a>Add comment to this page:
Your Name:
Your website URL:
Your Message: