arben-hackeri
  Si Me Vjedh Rrjet
 
Arben
Asht pak zor me vjedh rrjet amo asht shum e mir

Si Te Vjedhim Rrjet  

Ktu do te ju tregoj se si te vjedhni rrjet nese e keni Mac adresss Disable ne Router ...

1) Program per scann ( Agry Ip Scanner )
Shkarko kete
http://switch.dl.sourceforge.net/sou.../ipscan221.exe

Tash qka duhet ... skenoni rrjetin Lan ( local area connection )
dhe aty do te ju shfaqen Ip te cilat jan te gjalla qe shfrytzojn rrjet
e selektoni njo me tastin e djatht ja boni show Mac adress e kopjoni ate dhe shkoni keshtu

My Network places Properties / Local area Connection Properties / Tani tek configure / Advanced / Network Adress / Vendose tick tek value..Edhe u Kry

The last comments on this page:
Comment posted by bhrOrend, 05/02/2018 at 6:55am (UTC):
viagra pharmacy online <a href="http://viagraazmhj.com/#">online viagra</a> purchase viagra <a href=http://viagraazmhj.com/#>viagra</a>

Comment posted by bsnsuinee, 04/29/2018 at 2:20am (UTC):
payday loan companies in oregon https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
maybank advance cash <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>payday advance usa</a>

Comment posted by Payday Express , 01/08/2018 at 10:10am (UTC):
payday advance loan <a href="https://payday.us.com">online payday advance</a> payday [url=https://payday.us.com]payday[/url]

Comment posted by Fastest Payday Loan , 01/08/2018 at 5:53am (UTC):
loan <a href="https://loan.us.org">get a loan</a> loan [url=https://loan.us.org]loan[/url]

Comment posted by Fastest Payday Loan , 01/08/2018 at 3:51am (UTC):
advance cash payday loan <a href="https://cashadvance.us.org">cash advance loan</a> cash advance [url=https://cashadvance.us.org]payday advance loans[/url]

Comment posted by Speedycash , 01/08/2018 at 1:50am (UTC):
cash loans <a href="https://loan.us.org">online loans</a> loan [url=https://loan.us.org]cash loans[/url]

Comment posted by Online Lenders , 01/07/2018 at 8:56pm (UTC):
loans <a href="https://loan.us.org">cash loans</a> online loans [url=https://loan.us.org]quick loans[/url]

Comment posted by White Paper Writer , 01/07/2018 at 3:08am (UTC):
research paper <a href="https://researchpaper.us.com">dissertation writer</a> research paper [url=https://researchpaper.us.com]buy a essay[/url]

Comment posted by Homework Research , 01/06/2018 at 9:48pm (UTC):
research paper <a href="https://researchpaper.us.com">research paper</a> research report [url=https://researchpaper.us.com]research paper[/url]

Comment posted by Essay Writing Online , 01/06/2018 at 4:37pm (UTC):
research paper <a href="https://researchpaper.us.com">help on essays</a> research paper [url=https://researchpaper.us.com]help with college essays[/url]

Comment posted by Homework Help Online , 01/06/2018 at 8:34am (UTC):
homework help slader <a href="https://essaywritingservice.us.org">writing my essay</a> essay writing service [url=https://essaywritingservice.us.org]essay writing service[/url]

Comment posted by Getting A Loan , 01/06/2018 at 8:21am (UTC):
loan cash <a href="https://cashadvance.us.org">advance payday loans online</a> loan cash [url=https://cashadvance.us.org]direct lenders[/url]

Comment posted by Best Online Loans , 01/06/2018 at 7:26am (UTC):
online loans <a href="https://loan.us.org">loans online</a> loan [url=https://loan.us.org]loans with no credit check[/url]

Comment posted by Getting A Loan , 01/06/2018 at 4:13am (UTC):
cash advance lenders <a href="https://cashadvance.us.org">payday advance</a> cash advance [url=https://cashadvance.us.org]cash advance loan[/url]

Comment posted by College Paper Writer , 01/06/2018 at 3:18am (UTC):
do my geometry homework <a href="https://collegeessays.us.com">need help on homework</a> college essay prompts [url=https://collegeessays.us.com]do my english homework[/url]Add comment to this page:
Your Name:
Your website URL:
Your Message: